NAKTSMĪtNES

LIELĀ ATPŪTAS MĀJA

Šeit jūs varēsiet justies kā saimnieki un būt netraucēti visu atpūtas laiku. Dzīvojamā māja piemērota līdz 14 cilvēkiem. 

Mājā ir 2 stāvi, kur pirmajā stāvā atrodas lielā istaba atpūtai ar diviem dīvāniem, mazāka istaba ar divvietīgu gultu un pilnībā aprīkota virtuve (ledusskapis, plīts, cepeškrāns, mikroviļņu krāsns, elektriskā tējkanna, kafijas automāts, trauki, trauku dvieļi). Otrajā stāvā atrodas guļamvietas 8 cilvēkiem. Visas guļamvietas aprīkotas ar gultasveļu un dvieļiem. 

Pie mājas ir ugunskura vieta, terase, lapene, galdi, šūpoles, ka arī ir iespēja izmantot barbekjū grillu. 

MAZĀ ATPŪTAS MĀJIŅA

Nesteidzīga atpūta šajā mājiņā ir piemērota nelielai ģimenei vai kompānijai no 2-4 cilvēkiem. Galvenā priekšrocība ir skaists skats no terases uz dīķi un visu teritoriju. 

Mājiņā ir divvietīga gulta, dīvāns, krēsls un galds. Vienā stūrī ir neliela virtuve, kas ir aprīkota ar bāra leti, ledusskapi, kafijas un tējas automātu, traukiem un trauku dvieļiem.

Terasē ir galds ar krēsliem un lielu lietussargu, ja gadījumā ir slikti laikapstākļi.

ATPŪTAS MĀJIŅA

Lieliska atpūta šajā mājiņā ir piemērota kompānijai līdz 4 cilvēkiem.

Galvenā priekšrocība ir personīgs kubls, kurš atrodas pie pašas mājiņas. Skats no terases ir uz dīķi un visu teritoriju, ka arī uz citām mājiņām, kas atrodas piemērotā attālumā, lai justos ērti un netraucēti.

Mājiņā ir divvietīga gulta, dīvāns, krēsls, skapis un galds ar krēsliem. Vienā stūrī ir neliela virtuve, kas ir aprīkota ar leti, ledusskapi, elektrisko tējkannu, traukiem, trauku dvieļiem un visu nepieciešamo gardu ēdienu pagatavošanai.

Terase aprīkota ar krēsliem un nelieliem āras dīvāniem, lai pa īstam baudītu siltus vasaras rītus.

CENAs

LIELĀ ATPŪTAS MĀJA – 70 EUR (2 pers., par katru nākamo cilvēku 25 EUR)

MAZĀ ATPŪTAS MĀJIŅA – 45 EUR (2 pers.)

ATPŪTAS MĀJIŅA – 65 EUR (līdz 4 pers.), kopā ar kublu – 120 EUR

Telts vieta – 5 EUR (pers.)

 

Copyright © 2021 starpdebesimunzemi.lv