PIRTS, kubls un fitosauna

PIRTS UN KUBLS

Pirts dažādiem pasākumiem un atpūtai, kas tiek apkurināta ar malku.

Jūsu rīcībā būs neliela pirts, kur Jūs varēsiet no sirds izpērties, gūt patiesu baudu un kārtīgi atpūsties. Pirts aprīkota ar ģērbtuvi un dušu, tāpēc pēc pirts ir iespējams noskaloties dušā vai atvesināties dīķī.

Blakus pirtij ir uzstādīts kubls ar hidromasāžu, kas piemērots gan relaksācijai pēc smagas darba nedēļas, gan “tusiņiem” draugu lokā.

Piedāvājam arī pirtnieku, kas veiks dažādus pirts rituālus veselības, labsajūtas un skaistumkopšanas uzlabošanai: pēršanās ar dažādām zaru slotām, uzlējumi gara mešanai, ka arī pēc izvēles no dabīgiem materiāliem gatavoti skrubji, ko gatavo saimnieki no apkārtnē iegūtām izejvielām.

FITOSAUNA UN MASĀŽA

Baudi patīkamu procedūru ar lielisku ārstniecisko un kosmētisko efektu!

Fitosauna ir labs palīgs cīņā ar celulītu, lieko svaru un stresu, bet masāžas – ekskluzīvas rūpes par ķermeni un garu. Rezultātā āda būs attīrīta, kļūs maiga un tvirta, ķermenis – palutināts, savukārt gars – pilnvērtīgi relaksējies.

️Vienā procedūrā  ietilpst:

  • Relaksācija ciedra fitosaunā
  • Ķermeņa masāža ar aroma eļļām 
  • Vibromasāža problēmzonām
  • Tasīte piparmētru tējas procedūras nobeigumā

Fitosauna ir taisīta no Altajas ciedru koka, ko uzskata par koku – farmaceitu, dēļ tam piemītošajām bioenerģētiskajām un dziedējošajām īpašībām un sastāvā esošajiem dabīgajiem antioksidantiem. Procedūras laikā (15 min) ķermenis atrodas īpašā fitosaunas mucā, kur jūs masē tvaika strūklas, bet galva – ārpus tās, tādēļ procedūra ir pieejama arī cilvēkiem ar augstu asinsspiedienu vai tiem, kas nevēlās bojāt matu sakārtojumu.

CENAS

pirts – 50 eur (4 stundas)

Kubls – 70 EUR (4 stundas)

FITOSAUNA – 30 EUR (pers)

FITOSAUNA + MASĀŽA – 50 EUR (pers)

pirtnieks – 20 eur (pers.) 

 

Copyright © 2021 starpdebesimunzemi.lv