ŠĶĒRŠĻU TRASE

Gribi pamēģināt iziet trasi, bet tev ir bail no augstuma? Vai domā, ka tavs bērns nevarēs pats darboties trasē? Vai tev jau bija pieredze šadās trasēs?tad šī šķēršļu trase ir domāta tev! 

Šķēršļu trases garums ir 200 m,  augstums – 2,5 m,  kas ļauj instruktoriem palīdzēt apmēklētājiem jebkurā brīdī. Tā sastāv no 13 posmiem kopā ar nobraucienu no 8 m augstuma un ir piemērota gan pieaugušajiem, gan bērniem. 

Izejot trasi, vecāki uzzinās daudz jauna par savu bērnu, sapratīs cik stiprs viņš ir, vai spēj darboties patstāvīgi, un vai bērnam ir loģiskā domāšana.  Ja bērns iet bez vecāka, tad par papildus samaksu ir iespēja iet kopā ar instruktoru, kas rūpīgi pārbaudīs, lai bērns būtu drošībā.  Savukārt, pieaugušie varēs pasvīst mūsu pēdējā posmā, jo tikai 20 % no mūsu apmeklētājiem spēj patstāvīgi to iziet.

Visas trases garumā jums būs daudz dažādu emociju, bet iespaidīgais nobrauciens no 8 m augstuma ļaus sajust adrenalīnu un enerģijas pieplūdi. 

Ja jums apnika sēdēt mājās un gribas aktīvo atpūtu, tad gaidam pie mums! Šeit jums ir garantēta lieliska laika pavadīšana!                       

CENAS

Šķēršļu trase kopā ar nobraucienu – 7 EUR (pERS.)

nobrauciens – 2 EUR

BĒRNS INSTRUKTORA PAVADĪBĀ – 15 EUR

 

Copyright © 2021 starpdebesimunzemi.lv